Inwestujesz? My piszemy wniosek – 90% kosztów pokrywa dotacja!

Szanowni Państwo,

Jeżeli rozważacie inwestycje mające na celu obniżenie kosztów energii oraz poprawę efektywności energetycznej procesów produkcyjnych – to idealny moment, aby wcielić te plany w życie.
Aktualnie dostępne źródła finansowania pozwalają na uzyskanie bardzo atrakcyjnych dotacji, zarówno na realizację inwestycji, jak i na przygotowanie niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej.

W ramach dostępnych programów mogą Państwo uzyskać:

Nawet do 70% bezzwrotnej dotacji na realizację przedsięwzięć takich jak:

• Termomodernizacja budynków produkcyjnych, biurowych lub usługowych,
• Modernizacja systemów grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych oraz oświetleniowych,
• Wymiana przestarzałych linii technologicznych na nowoczesne, energooszczędne rozwiązania,
• Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii (OZE) na potrzeby własne przedsiębiorstwa.

Dodatkowo, oferowane jest dofinansowanie aż do 90% na przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o wsparcie, w tym:

• Studium wykonalności,
• Audyt energetyczny,
• Świadectwo charakterystyki energetycznej budynków,
• Sam wniosek o dotację lub pożyczkę.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

 Nasz zespół kompleksowo przygotuje całą dokumentację aplikacyjną, dzięki czemu proces ubiegania się o dofinansowanie będzie dla Państwa szybki, prosty i bezproblemowy.
 Współpracujemy z doświadczonymi doradcami unijnymi z A1 Europe oraz certyfikowanymi audytorami energetycznymi z NEGA-Energy – zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie projektu.

Nie zwlekaj – czas na działanie jest teraz!
Zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły aktualnych programów oraz dowiedzieć się, jak skutecznie pozyskać dofinansowanie i zrealizować inwestycję, która przyniesie Państwa firmie realne oszczędności.

Agnieszka Sulich

Specjalista ds. analizy i finansowania inwestycji A1 EUROPE

Robert Pawlak

Specjalista ds. analizy i finansowania inwestycji A1 EUROPE


Leszek Rzeszowski

Audytor Energetyczny NEGA ENERGY

+48 502 753 326
agnieszka.sulich@a1europe.pl

 

+48 502 187 502
robert.pawlak@a1europe.pl

+48 603 095 849
leszek.rzeszowski@nega-energy.pl

Skonsultuj z nami swój projekt