KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z A1 EUROPE

Wsparcie merytoryczne

Oferujemy wsparcie merytoryczne dostarczane na każdym etapie starania się o dotacje unijne: od koncepcji inwestycji i jej dogłębnej analizy, przez jej realizację, aż po końcowe rozliczenie

Monitoring zmian

Zapewniamy bieżący monitoring zmian wprowadzanych przez urzędników w dokumentach unijnych (np. wytycznych do danego konkursu), który pozwala unikać błędów w składanych aplikacjach

Kompleksowa obsługa

Zajmiemy się całą unijną biurokracją i zaoszczędzimy Twój czas. Dzięki naszemu wsparciu czas poświęcony na projekt po stronie Klienta zostaje ograniczony do minimum i masz pewność, że korzystasz z usług ekspertów

Współpraca

Współpraca z nami sprawi, że nie musisz zatrudniać w firmie dodatkowych osób (znających procesy pozyskania dotacji unijnych)

Doświadczenie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidzieć procedury składania wniosków i wiemy, jak pokierować projektem w sytuacjach awaryjnych

Zwiększenie szans na uzyskanie dotacji

Z A1 Europe zwiększasz swoje szanse na uzyskanie dotacji unijnej

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy ekspertami...

Pasja

Naszą pasją jest kreowanie nowych pomysłów i podejmowanie coraz to nowszych wyzwań. Staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla postawionego przed nami zadania. Z ogromnym zaangażowaniem dążymy do perfekcji, chcąc w pełni sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Kompleksowość usług

Zapewniamy pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich, m.in. od dopracowania pomysłu inwestycyjnego, wyboru najlepszego źródła finansowania, aż po stałą współpracę przy realizacji projektu i rozliczenie inwestycji.

Doświadczony zespół

Naszym atutem jest kreatywny i stale podnoszący kwalifikacje zespół, który posiada certyfikaty zarządzania projektami IPMA i Prince.

Profesjonalizm i zaangażowanie

Do każdego Klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i traktujemy go indywidualnie, a każdy projekt jest opracowywany nieszablonowo. Życzliwość i dyspozycyjność to nasze zalety. Dzięki naszemu wsparciu czas poświęcony na projekt po stronie klienta, zostaje ograniczony do minimum.

Otwartość

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Klientów i dopasować odpowiedni rodzaj wsparcia do danej inwestycji. Słuchamy Waszych potrzeb i z entuzjazmem robimy wszystko, aby sprostać stawianemu wyzwaniu. Realizujemy cele i pomysły Klientów na najwyższym poziomie.

Partnerstwo

Naszym atutem jest partnerstwo podczas dopracowywania projektów oraz stała współpraca na każdym jego etapie. Dzięki zaangażowaniu naszych konsultantów i Klientów wspólnie zakończyliśmy sukcesem ponad 400 projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych.

Skuteczność

Skuteczność doradców A1 Europe jest potwierdzona przez prestiżowe rankingi magazynów „Forbes" oraz „Fundusze Europejskie". Ponad 90% złożonych przez nas wniosków uzyskało rekomendację do wsparcia z funduszy unijnych.