Webinarium- zaproszenie

Szanowni Państwo,

AHK Polska zaprasza na otwarte posiedzenie on-line Komisji ds. Cyfryzacji i Przemysłu 4.0 AHK Polska w dniu 21 września 2020 w godzinach 11.00 - 12.30 na temat:
„Wyzwania dla firm po pandemii – jak sfinansować konieczną cyfryzację i robotyzację oraz rozwiązania wspierające walkę z COVID-19”


AGENDA


1.    Powitanie i wprowadzenie do webinarium  - Agnieszka Ozubko, Govermantal Affairs, AHK Polska oraz  Ewa Mikos- Romanowicz, Przewodnicząca Komisji Cyfryzacji i Przemysłu 4.0 AHK Polska

2.    Prezentacja na temat: „Wyzwania dla firm po pandemii – jak sfinansować konieczną cyfryzację i robotyzację oraz rozwiązania wspierające walkę z COVID-19”, ekspert Przemysław J. Sulich, członek Komisji ds. cyfryzacji i przemysłu 4.0 AHK Polska, A1 Europe Polska:

      - Środki na projekty w ramach konkursów tzw. Covidowych w PL i poza (H2020) – działanie 1.1.1 – programy na poziomie europejskim.
      - Działanie 3.2.2 – kredyt na innowacje technologiczne – możliwości, ułatwienia ze szczególnym uwzględnieniem szeroko pojętej cyfryzacji i automatyki     
      - Lista przykładów dofinansowań projektów w Polsce z zakresu tematyki Komisji Cyfryzacji i Przemysłu 4.0.
      - Informacja na temat projektu „ulgi robotyzacyjnej” od 2021 r.
      - Najświeższe informacje na temat nowej perspektywy unijnej 2021-2027 (na co zostaną postawione akcenty zwłaszcza w zakresie cyfryzacji i robotyzacji) i instrumentu odbudowy po pandemii „Next Generation EU" 2021-2023 oraz „Cyfrowej Europy”.

3.     Dyskusja, możliwość zadawania pytań


Rejestracja odbywa się poprzez zgłoszenie na linku rejestracyjnym

https://ahk.pl/pl/wydarzenia/event-details-pl/otwarte-posiedzenie-on-line-komisji-ds-cyfryzacji-i-przemyslu-40-ahk-polska?fbclid=IwAR1xBqVcriC3Oa09u3_0VISmv_TCH2Bleww1wtX0UXe1GxTQrBKFFEUMipc


Po dokonaniu zgłoszenia otrzymają Państwo automatyczne potwierdzenie, a w kolejnym mailu link do transmisji.

Transmisja będzie prowadzona w języku polskim. 


Zapraszamy serdecznie do udziału!

 

 

Udostępnij