Sukces w województwie śląskim RAZY (x) 9

W ramach działania 3.2- Innowacje w MŚP złożyliśmy ostatnio 9 wniosków dla naszych klientów. Z ogromną satysfakcją pragniemy podzielić się informacją, iż wszystkie 9 uzyskało pozytywny wynik i rekomendację do dofinansowania. Efektem naszej wspólnej pracy jest pozyskanie łącznie prawie 7 mln zł.

Projekt pt. "Interaktywna wirtualna Bajka Pana Kleksa" firmy Planeta Jublama Sp. z o.o. uplasował się na najwyższej pozycji na liście mikro i małych przedsiębiorstw uzyskując największą liczbę punktów, otrzymując dofinansowanie w wysokości prawie 800 tys. zł.

Rozpiętość tematyczna z jaką zmierzyliśmy się tym razem była dość duża, od budownictwa, poligrafii i chemii, po wspomnianą wirtualną Bajkę Pana Kleksa. 

Wprowadzenie na rynek innowacyjnego narzędzia kotwiczącego, wdrożenie innowacyjnego systemu łączenia elementów prefabrykowanych, innowacyjna usługa konstrukcyjna, nowa usługa specjalistycznych odwiertów ze zdalną obsługą. 
Ponadto, nowa linia środków czyszczących i dezynfekcyjnych oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań poligraficznych- wszystkie te projekty łączy innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność, kreatywność- a wszystko po to by się rozwijać, ulepszać. Razem daliśmy radę, sukces goni sukces.

 

Dziękujemy wszystkim za zaufanie.

Piomar Plus S.C., Accen Fall Sp. z o.o., Tadeks Fertig Haus, Przemysław Binkowski Usługi Dźwigowe, DABI SM BUDNY, Nanochem Sp. z o.o., MPL Power Electro Sp. z o.o., Planeta Jublama SP. z o.o., Eticod Sp. z o.o.- serdecznie Wam gratulujemy. Współpraca z Wami to przyjemność.

 

Życzymy sukcesów.

 

Udostępnij