Sukces unikalnego systemu wentylacji- Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o.- Sp. k.

 

Współpraca A1 Europe z przedsiębiorstwem Wojewódzki Instalacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Spółka komandytowa zaowocowała pozyskaniem dofinansowania unijnego w wysokości 2 143 545,45 zł na opracowanie innowacyjnego, unikalnego systemu wentylacji higienizującej powietrze w trybie ciągłym.

Firma Wojewódzki Instalacje oferuje usługi w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych, gazowych, grzewczych, wentylacji i klimatyzacji dla obiektów budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Celem projektu jest opracowanie nowego systemu wentylacyjnego higienizującego w sposób ciągły powietrze wewnątrz obsługiwanych pomieszczeń bazującego na dezynfekcji promieniowaniem UV-C powietrza nawiewanego do pomieszczeń, możliwego do zastosowania w istniejących i nowych systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, które przetłaczają powietrze w kanałach wentylacyjnych. System to odpowiedź na sytuację epidemiczną, a jego wdrożenie umożliwi uzyskanie wieloaspektowej korzyści zdrowotnej społeczeństwa.

Gratulujemy życząc dalszych sukcesów podczas realizacji projektu.

 

Udostępnij