Ratowanie gospodarki przed skutkami COVID-19. Pierwsze umowy podpisane na Śląsku.

Nabór do działania 3.2 Innowacje w MŚP był specjalnie dedykowany przedsiębiorcom z regionu śląskiego, w ramach pomocy z Funduszy Europejskich w przeciwdziałaniu skutkom pandemii.
My spełniamy marzenia naszych klientów. Projekt firmy PLANETA JUBLAMA Sp. z o.o., naszego Klienta, otrzymał prawie 800 tys. dofinansowania na: Interaktywną, wirtualną Bajkę Pana Kleksa.
Centrum Kultury, Nauki i Zabawy „Bajka Pana Kleksa” to miejsce, w którym zamiast tradycyjnych metod kształcenia tworzy się nowe możliwości twórczego eksperymentowania i odkrywania świata. Celem projektu jest przeniesienie działań do świata wirtualnego (ze względu na pandemię Bajka została zamknięta), dzięki czemu możliwe będzie dotarcie do zupełnie nowych odbiorców jakimi są dzieci z odległych regionów Polski, Europy czy świata, w tym dzieci z niepełnosprawnościami. Uczestnicy będą mogli się słyszeć, wirtualnie widzieć, a także wchodzić w interakcję z przewodnikiem, co będzie miało znaczenie zwłaszcza w przypadku korzystania z projektu przez szkoły.
Dodatkowym aspektem przedsięwzięcia jest wprowadzenie systemu zabezpieczeń przeciw rozprzestrzenianiu się wirusów (w tym SARS-CoV-2) w Centrum.

http://www.scp-slask.pl/czytaj/ratowanie_gospodarki_przed_skutkami_covid_19__pierwsze_umowy_podpisane

 

Udostępnij