Konferencja: FIRMY W DOBIE TRANSFORMACJI CYFROWEJ- PRZEMYSŁ 4.0- TRENDY-WYZWANIA-PERSPEKTYWY

 

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Biuro Regionalne Polsko- Niemieckiej Izby Przemysłowo Handlowej we Wrocławiu oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, która odbędzie się w formie online.

21.10.2021 r. w godzinach 10:00 – 14:00

 

Prezes A1 Europe Przemysław J. Sulich będzie jednym z ekspertów podczas konferencji i udzieli wystąpienia nt. możliwości i źródeł finansowania technologii Przemysłu 4.0 w Polsce- "Krajowe i europejskie źródła finansowania czwartej rewolucji przemysłowej".

 

Podczas konferencji pokazane zostaną między innymi trendy i perspektywy rysujące się przed polskimi firmami w związku ze zmianami w globalnych łańcuchach dostaw. Dowiedzieć będzie można się o najczęściej popełnianych błędach podczas procesu transformacji cyfrowej. Omówione zostaną najnowsze technologie związane z Przemysłem 4.0 oraz pokazane sposoby ich finansowania. 

Zaprezentowane zostaną wdrożenia inteligentnej robotyki i jej potencjał rozwojowy oraz naświetlone zagrożenia w obszarze cybersecurity związane z transformacją cyfrową. 
Konferencji towarzyszyć będzie wirtualny Speed Business Meeting umożliwiający nawiązanie kontaktu firmom uczestniczącym w konferencji w formie online.

Wydarzenie adresowane jest do szerokiego kręgu firm: tych bezpośrednio związanych z produkcją i logistyką, dostawców maszyn i urządzeń, jak również do firm IT tworzących oprogramowanie dla przemysłu.

 

Udział bezpłatny!

Rejestracja, agenda spotkania oraz lista prelegentów => https://eventory.cc/event/przemysl-4-0-2021

 

Udostępnij