A1 Europe- skuteczni w każdej branży

„Wdrożenie innowacyjnych wyrobów piekarniczych z zawartością kwasów Omega 3, Omega 6, Omega 9” to projekt firmy AN MAR S.C. DAMIAN NAWALKOWSKI, MAREK NAWALKOWSKI, na który dzięki naszej współpracy pozyskaliśmy 799 960,06 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego- Innowacje w MŚP. 

Celem projektu jest umożliwienie rozpoczęcie produkcji innowacyjnych wyrobów piekarniczych z zawartością koncentratu, wyizolowanych z oleju lnianego, Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3, Omega 6 i Omega 9 dzięki przeprowadzeniu remontu lokalu produkcyjno-sprzedażowego oraz zakupu środków trwałych.

Wdrożenie, innowacyjnego w skali świata, produktu pozwoli Wnioskodawcy utrzymać i utworzyć nowe miejsca pracy w przedsiębiorstwie, zwiększyć zasięg firmy na rynku oraz poziom jej konkurencyjności. Dzięki planowanemu podniesieniu standardów BHP i realizacji celów projektu, zminimalizowane zostanie także zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i wpływ jego skutków na działalność Wnioskodawcy.

Gratulujemy.

 

Udostępnij