Oferty pracy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w A1 Europe. Dołącz do najlepszych!

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa unijnego i zarządzania projektami unijnymi. Od 2003 roku zrealizowaliśmy kilkaset projektów z różnych dziedzin. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami, wynikającymi z naszego ponad 12-letniego doświadczenia w pozyskiwaniu i skutecznego rozliczania projektów unijnych!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu funduszy europejskich,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie kontraktów z klientami,
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z Klientami,
  • Uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach z Partnerami Firmy.

Jakie są nasze wymagania?

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy kat. B,
  • Min. 2- letnie doświadczenie w branży usług,
  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista,
  • Nastawienie na cel, efektywność, inicjatywa w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego oraz branży konsultingowej i tematyki funduszy unijnych będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjny model wynagrodzenia oparty o stałą pensję i prowizje,
  • Prywatna opieka medyczna oraz elastyczny czas pracy,
  • Długą perspektywę współpracy,
  • Samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności,
  • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach i wyjazdach integracyjnych,
  • Przyjazna, niesformalizowana atmosfera z możliwością relaksu podczas pracy i niegraniczony dostęp do dobrej kawy :)

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa unijnego i zarządzania projektami. Od 2003 roku zrealizowaliśmy kilkaset projektów, m.in. badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych, ekologicznych, informatycznych oraz związanych z aktywnością międzynarodową. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami, wynikającymi z naszego ponad 12-letniego doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów unijnych!

  • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i B+R z programów unijnych, weryfikacja terminów i rodzajów konkursów dotacyjnych.
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów.
  • Praca przy innych projektach o charakterze doradczym (także międzynarodowych).
  • Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów.
  • Współpraca z zespołem w zakresie merytorycznej zawartości projektów.
  • Bieżący kontakt z Klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe.
  • Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie poparte referencjami w samodzielnym pisaniu i rozliczaniu wniosków unijnych o wartości > 0,5 mln zł dla przedsiębiorstw.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Chęć ciągłego poszerzania wiedzy.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co możemy zaoferować?

  • Długą perspektywę współpracy w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny model wynagrodzenia oparty o stałą pensję i prowizje, prywatną opiekę medyczną.
  • Elastyczny czas pracy: możliwość pracy poza biurem po okresie próbnym (1 dzień w tygodniu lub do ustalenia).
  • Samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia specjalistycznej wiedzy, dostępu do ogromnej bazy danych projektów z niemal każdej branży oraz wsparcia merytorycznego innych pracowników.
  • Możliwość wyboru ciekawych i interdyscyplinarnych projektów oraz samorealizacji.
  • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach i wyjazdach integracyjnych.
  • Pracę w nowoczesnych i klimatyzowanych wnętrzach wraz z dostępem do miejsc parkingowych.
  • Profesjonalne narzędzia pracy, które można wykorzystywać również do celów prywatnych.
  • Relaks podczas gry w „piłkarzyki” oraz przy filiżance pysznej kawy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV + list motywacyjny.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Chcesz dowiedzieć się jak pozyskać dotacje unijne?  Zgłoś się do nas na praktyki !

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa unijnego i zarządzania projektami. Od 2003 roku zrealizowaliśmy kilkaset projektów, m.in. badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych, ekologicznych, informatycznych oraz związanych z aktywnością międzynarodową. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami, wynikającymi z naszego ponad 12-letniego doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów unijnych. Z nami poszerzysz także swoje horyzonty o zagadnienia dotyczące dotacji unijnych.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, a pisanie i tworzenie treści to dla Ciebie interesujące wyzwanie to jesteś właśnie kimś, kogo poszukujemy!

  • Wsparcie Działu Projektów.
  • Sporządzanie analiz, raportów oraz tworzenie baz danych.
  • Pomoc przy pisaniu wniosków i ich rozliczaniu.
  • Pozostałe prace związane z dokumentacją unijną.
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia specjalistycznej wiedzy, dostępu do ogromnej bazy danych projektów z niemal każdej branży i uczenia się od specjalistów.
  • Referencje, które potwierdzą nabyte umiejętności i doświadczenie.
  • Wykonywanie interesujących zadań w sympatycznym otoczeniu.
  • Dostęp do specjalistycznej biblioteczki.
  • Świeżo zmieloną kawę z ekspresu i coś słodkiego do niej – bez limitu.
  • Relaks podczas gry w piłkarzyki :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV + list motywacyjny drogą mailowa na adres: katarzyna.wierzycka@a1europe.pl

Prosimy o dodatnie informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).