Kariera

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w A1 Europe. Dołącz do najlepszych!

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa unijnego i zarządzania projektami. Od 2003 roku zrealizowaliśmy kilkaset projektów, m.in. badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych, ekologicznych, informatycznych oraz związanych z aktywnością międzynarodową. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami, wynikającymi z naszego doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów unijnych!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • monitorowanie i koordynowanie realizacji bieżących projektów unijnych,
  • tworzenie dokumentacji zamówień ofertowych zgodnie z zasadą konkurencyjności,
  • rozliczanie prowadzonych projektów zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym,
  • przygotowanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, sprawozdań finansowych z realizacji projektów zgodnie z harmonogramem (zestawienie wydatków oraz niezbędne załączniki zgodnie z wytycznymi programu,
  • weryfikacja wydatków i opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem,
  • doradztwo w zakresie promocji projektu UE,
  • współpraca z klientami, kontrahentami oraz instytucjami odpowiedzialnymi z weryfikację rozliczanego projektu.

Jakie są nasze wymagania?

  • doświadczenie (min. 1 rok) w zakresie zarządzania/rozliczania projektami inwestycyjnymi lub badawczo-rozwojowymi współfinansowanymi ze środków UE - WARUNEK KONIECZNY,
  • znajomość specyfiki realizacji projektów współfinansowanych dotacjami UE - WARUNEK KONIECZNY,
  • znajomość bazy konkurencyjności oraz systemu SL2014,
  • znajomość podstawowych pojęć księgowych i rachunkowych,
  • znajomość zasady konkurencyjności,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • staranność i skrupulatność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co możemy zaoferować?

  • Atrakcyjny model wynagrodzenia oparty o stałą pensję i prowizje.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Elastyczny czas pracy: możliwość pracy poza biurem po okresie próbnym (1 dzień w tygodniu lub do ustalenia).
  • Samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia specjalistycznej wiedzy, dostępu do ogromnej bazy danych projektów z niemal każdej branży oraz wsparcia merytorycznego innych pracowników.
  • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach.
  • Pracę w nowoczesnych i klimatyzowanych wnętrzach wraz z dostępem do miejsc parkingowych.
  • Profesjonalne narzędzia pracy, które można wykorzystywać również do celów prywatnych.
  • Relaks podczas gry w „piłkarzyki” oraz przy filiżance pysznej kawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV + list motywacyjny na biuro@a1europe.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez A1 Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z póżn. zm)”.

Chcesz dowiedzieć się jak pozyskać dotacje unijne? Nie czekaj, zgłoś się już teraz i zdobądź specjalistyczną wiedzę!

  • Pomoc przy pisaniu wniosków i ich rozliczaniu.
  • Sporządzanie analiz, raportów oraz tworzenie baz danych.

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • 2 miesięczne praktyki.
  • Referencje, które potwierdzą nabyte umiejętności i doświadczenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia specjalistycznej wiedzy, dostępu do ogromnej bazy danych projektów z niemal każdej branży i uczenia się od specjalistów.
  • Świeżo zmieloną kawę z ekspresu i coś słodkiego do niej – bez limitu.
  • Relaks podczas gry w piłkarzyki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV + list motywacyjny drogą mailowa na adres: katarzyna.wierzycka@a1europe.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”