firmowe newsy

11.05

piątek

28 maja 2018 roku rusza ogólnopolski program POIR, działanie 2.1 

Dofinansowanie przeznaczone jest na wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych poprzez inwestycje w aparaturę, sprzęt, technologie i inną niezbędną infrastrukturę, która służyć będzie prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych na rzecz tworzenia innowacyjnych produktów i usług.

Przedmiotem dofinansowania w ramach projektów mogą być wydatki inwestycyjne, koszty odpowiedniej wiedzy technicznej oraz koszty doradztwa i równorzędnych usług wykorzystywanych na potrzeby projektu, a także koszty zakupu materiałów i produktów związanych bezpośrednio z realizacją projektu.

Kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów wynosi 
 350 000 000,00 PLN

 

Zapraszamy do współpracy.
Zespół A1 Europe 

30.03

piątek

14.06

środa

W najblizszych dniach (15-16 czerwca) biuro A1 Europe będzie nieczynne.

Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek !

18.07

poniedziałek

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży i wynikającymi z nich utrudnieniami komunikacyjnymi, w dniach od 25 do 29 lipca nastąpi zmiana w funkcjonowaniu firmy A1 Europe.

Siedziba firmy będzie nieczynna, jednak kontakt telefoniczny będzie jak najbardziej możliwy. Na wszelkie wiadomości mailowe oraz telefoniczne postaramy się odpowiadać na bieżąco.

W związku ze zbliżającym się wydarzeniem zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą możliwych utrudnień komunikacyjnych na terenie miasta Krakowa w okresie ŚDM:
http://krakow.pl/komunikacja/200582,1846,komunikat,schemat_organizacji_ruchu_podczas_sdm_2016.html

07.06

wtorek

Szanowni Państwo,

A1 Europe wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, zaprasza do udziału w konferencji „Innowacyjna gospodarka: pomysł – realizacja – sukces”, która odbędzie się 15 czerwca, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wydarzenie jest częścią Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG.

Zapraszamy do zapoznania się z HARMONOGRAMEM WYDARZENIA.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie wypełnionego FORMULARZA zgłoszeniowego na adres: intarg@a1europe.pl.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.intarg.haller.pl/index.php.

Kontakt z organizatorami:

A1 Europe
tel. 48 518 301 389

intarg@a1europe.pl

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
tel. 32 351 11 86
szkolenia@rig.katowice.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji!

Proszę o potwierdzenie przybycia do dnia 13.06.2016.

(Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)

25.05

środa

Wspólnie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, zapraszamy do udziału w konferencji „Innowacyjna gospodarka: pomysł – realizacja – sukces”, która odbędzie się 15 czerwca, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wydarzenie jest częścią Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG.

Zamieszczamy plan konferencji i zapraszamy do zapoznania się: PLAN KONFERENCJI.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: intarg@a1europe.pl.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: FORMULARZ

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.intarg.haller.pl/index.php.

Kontakt z organizatorami:

A1 Europe
tel. 12 259 80 70 71
intarg@a1europe.pl

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
tel. 32 351 11 86
szkolenia@rig.katowice.pl

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji!

13.05

piątek

Bardzo miło jest nam oznajmić, że projekt naszego Klienta, UNILOGO INTERNATIONAL, otrzymał dofinansowanie w ramach ogólnopolskiego konkursu POIR 1.1.2 Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej. Innowacyjny projekt UNILOGO pt. Zrobotyzowana uniwersalna linia technologiczna do konfekcjonowania produktów branż: kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej jest jednym z 30 projektów wyłonionych do unijnego wsparcia (spośród 137 złożonych). Ogólna wartość projektu wynosi 23 855 848,00 zł, a przyznana dotacja to aż 11 927 924,00 zł!

Naszemu Klientowi gratulujemy świetnego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu we współpracy z A1 Europe :).

 

UNILOGO INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest krajowym liderem w zakresie projektowania i produkcji maszyn konfekcjonujących głównie dla branży kosmetycznej, chemicznej, a także farmaceutycznej czy spożywczej. Do grona jej klientów należą min. L’Oreal, Dr Irena Eris, McBride, AkzoNobel, Mars, Unilever, AA Cosmetics, Oriflame, Develey, P&G, Colgate-Palmolive, Reckitt Benckiser, 3M, Avon; http://www.unilogo.com.pl

29.04

piątek

A1 Europe dotacje

2 maja firma A1 Europe będzie zamknięta. Zapraszamy do kontaktu po weekendzie majowym.

Życzymy Państwu odpoczynku i aktywnie spędzonych dni podczas zbliżającego się przedłużonego weekendu :).

20.04

środa

Jesteśmy niezmiernie dumni, że innowacyjnymi, śląskimi firmami okazali się nasi Klienci – firma Marco oraz LGBS (dziś Euvic). W opublikowanym 18 kwietnia artykule „Największym potencjałem Górnego Śląska są dobrze wykształceni pracownicy” nasi Klienci zostali dołączeni do grona nie tylko przyszłościowych i nowatorskich firm, ale także najlepszych pracodawców w regionie. Naszym Klientom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

O nowych perspektywach dla Śląska, innowacyjnych i nowatorskich firmach w regionie, a także o projektach realizowanych z wykorzystaniem środków unijnych można przeczytać w artykule na stronie Gazety Wyborczej.

Jako zachętę do dalszej lektury umieszczamy krótki fragment wypowiedzi prezesa Marco Pana Marka Ślibody: „Środki unijne to dla nas bardzo duże koło zamachowe. Warto tu jednak podkreślić, że gdyby tych pieniędzy nie było, tobyśmy i tak wszystkie nasze projekty zrealizowali, ale nie tak szybko. Dla nas nowa perspektywa do 2020 roku będzie kluczowa”.

Może dla Państwa firm nowe konkursy unijne także mogą stać się czynnikiem napędzającym sukcesy? Warto zastanowić się nad tym podczas tej interesującej lektury.

Zdjęcie wykonane w siedzibie gliwickiej firmy Marco.

Źródło: Jacek Madeja, Największym potencjałem Górnego Śląska są dobrze wykształceni pracownicy, wyborcza.biz, 18.04.2016.

25.03

piątek

Naszym Klientom, Partnerom i współpracownikom składamy najsedeczniejsze życzenia wielkanocne!

Strony